Ton Balıklı-Ördekli

Gamzecs

Hills'in ton balıklısını kullanıyorduk fiyatlar artıkca ördekliye geçtik şükür herhangi bir alerjisi olmadığı için gayet yarıyor tüylerinde dökülme neredeyse yok dışkısı da gayet normal sizce ördekli vererek yanlış mı yapıyorum?

2 CEVAP

yoo yapmıyorsunuz rotasyon iyi. ton balığı çok büyük balık olduğundan ağır metalce yüklü olduğu ve zararlı olduğu söyleniyor. o yüzden en temizi en sağlıklısı yine kanatlı proteini gibi. yeni mamaya geçişi düzgün yaptığınız sürece 10-15 kg de bir rotasyon en sağlıklısı

Gamzecs

eski mamasını azalta azalta geçiş yaptım 2 mamayı karıştırıp sevdide