Kısır Erkek Sarman Mama Önerisi

patiligece

Merhabaa, kedim 7 yaşında 7.5-8 kilo arası bir kısır sarman, erkek kedi. Adı Pati🐱

Onun için ona iyi gelecek bir mama araştırması içindeyim, hem kısır hem erkek hemde yaşı ilerlediği için ona iyi gelebilecek güvenilir içeriği temiz ve sağlam (alması gereken besinleri alabilecek) bir mama önerisi olan var mı?

Araştırmalarımda purina’yı çok gördüm ama bazıları da et değeri vs düşük diyorlar, danışmak istedim. Cevaplarsanız çok sevinirim.

5 CEVAP

Ahudr

Bu yasina kadar hangi mamayi verdiniz peki yada yeni mi kisirlastirdiniz

aycaderinn

Ben açıkçası Felicia’nın içeriğini beğeniyorum, şu anda yavru kedilerim ve yetişkin kedim için de Felicia kullanıyorum

sonyak

yaşı ilerlemiş olduğu için aklıma direk Royal Canin Sterilised 7+ geldi. Benim kedimde 37 olanını kullanıyor memnunuz. One Purina var migrosta o da güzel bir mama.

Cennet29

Felicia da purina one da önermem. Royal canin yaşlı kedi maması kullanın bence. Birde kilosu cok fazla geldi bana. Veterineriniz ne diyor bu kilo hakkında belkide yaşlı diyet maması yemesi lazım

KimJeongguk

Royal Canin yada Hill's'in yaşlı kedi mamasını kullanmaya başlayın. Asla market mamaları ile beslemeyin kedinizi.