Kedim Cıldırdı

Liliy

Kedim 1 yasında erkek ılk defa bır anda yerlerı koklayıp yalamaya ve kendını ordan oraya atmaya başladı sınırlı kızgınlıga gırmıstı ama hıc boyle olmamıstı sızce neden bırde herseyı yemek ıstıyor agzından elyaf parcası aldıö maltını verdım ondam sonra cıldırdı

5 CEVAP

SirKukla

Oyun oynamak istiyor olabilir, enerjisini atmak için yapıyor, henüz küçük. Gün içinde en az on beş dakika oynarsanız ihtiyacını karşılamış olursunuz.

Liliy

Ondan oldugunu sanmıyoruz sureklı oyun oynarız hıc boyle yapmamıstı esımın ayagını koklayıp yalamak ıstıyordu gerı cekınce hopluyordu kuma gıdıp geldı sakınledı bıraz

zehra88kkam

Kısırlaştırın

Minminik

Zoomies diye aratin kuduruklugu tutmus
Kisirlastirin +1

Liliy

Kısırlaştırmayı düşünüyorum aslında en ıyısı o onun ıcın sanırım tesekuurler