Sanabella,Mycat,Obivan Sizce Hangisi

Lunaatls

Arkadaslar merhabalar şuanda hills tuna kitten kullandigimiz mamamizi maalesef butce yetersizligimizden degistirmek zorunda kalacagiz. Emziren annemiz ve 50 gunluk yavrularimiz var.Sizce hangi mama daha iyidir sanabella,mycat,obivan mi

2 CEVAP

Sivs

Sanabella

Cennet29

Sanabelle, mycat ve obivan kullanan biri olarak. Kediniz seçici değilse üçünüde yer. Obivan selection serisinden almıştım taneleri aşırı küçüktü yavru kedi maması gibi. Mycat geçen hafta aldım denemek için ve sıradan sokak kedisi maması tarzındaydı kedim suratına bakmadı ayrıca arkasında yazan içeriğinde doğru olduğuna inanmıyorum içinde %40 et olan mamanın kokusu buram buram vurur.. malesef ucuz mamaların hissiyatını verdi görüntü ve koku olarak. Sanabelle içerik olarak daha güzel ve güvenilir