1.5 Aylık Yavru Kediyle İlgili

1.5 aylık yavru kedinin annesi kayboldu süt vermek istiyorum ama hemen korkup kaçıyor aşırı miyavlıyor yavrusu olan anne kedinin yanına bıraksam anne kedi ve diğer yavrular kabul eder mi sizce bi nevi süt annelik gibi

1 CEVAP

Emirrckr

1,5 aylık kedi artık bazı şeylerin farkındadır,süt anneyi reddedebilir.Ondan korkabilir,ters bir reaksiyon gösterebilir.
Ama yine de imkan varsa götürebilirsiniz.

1,5 aylık kedi artık katı gıdaya geçebilecek dönemde.
Yaş mama veya kuru mama ya da ikisi karışık verebilirsiniz.
Süt vermeyin hiç(yani hazır süt vermeyin,kedi süt tozuysa olur ama marketten aldığınız sütlerse aman dikkat bağırsak florasını bozup ishal bile edebilirsiniz.)
Artık mama yiyebilir bu yavru,
Hatta evde de ara sıra tavuk ya da ciğer haşlayıp verebilirsiniz.