Eriyen Dikiş İçerde Kalması Sorun Olur Mu

Fistik23

Kedim kısırlaştırdım dikişlerin alınmayacağını kendi kendine düşeceği bilirtildi eğer düşmesse getirin alırız dediler dikişler kendi kendine düştü yarası kaynadı sadece hafif çıkmış 1 mm bir ip vardı bunu kendidisi çekmiş çıkarmak için çektiğinde baya içerden geliyordu iç kısımdan ama çıkmıyordu zarar vermesin diye kestim çok uğraşıyordu ucu kaldı oda akşam baktığımda yoktu yarası tamamen kapalı idi o sorun olur mu eriyen sikişin içerde kalması

4 CEVAP

Fistik23

Düz tek parçaydı çektiği ip

Fistik23

Up üste çıksın

aslihan_e

Olmaz, o eriyip tamamen kaybolur zamanla. Sonuçta karnın iç kısımlarına da gerekli durumlarda eriyen ip ile dikiş atabiliyorlar, öyle olsa o sorun yapardı. Endişe etmenize gerek yok.

Fistik23

Teşekkür ederim böyle garip bir ipti dikişi ilk tel gibiydi sonra ip gibi oldu yeşilden maviye dönüp inceliyordu