Kedi Ve Tavşan

Sude_Naz

Köyde bulduğum sokak kedisini sahiplenmek istiyorum ama evde tavşanda var ne yapmalıyım. tekir kedi , rex tavşanı

3 CEVAP

Heathcliff

Ben de bilmiyordum erkek çıktı kediyi arada darlıyordu o konuda :)

Heathcliff

Ben baktım kedi ve tavşan kedi yavruysa tavşan da dişiyse sıkıntı olmaz yetişkin erkek tavşanlar kediyle çiftleşmeye çalışabiliyor bu da rahatsız ediyor haliyle kediyi kedi büyük tavşan yavruysa da kedi avlamaya çalışabilir.

Elifoo

Ben iki kus bir de kedi bakiyorum evimde. Kuslardan birisi 6 yildir birisi de 1 yila yakindir bizimle. Mico da malum 5 aydir evde :) ilk baslarda ikisine de saldirmaya calisiyordu icgudusel olarak. Su an yine arada kafesin uzerine atliyor ama o zamanlarda kus da onu isirmaya calisiyor bazen oynuyorlar degisik degisik. Onlar bile alistiysa tavsan da alisir bence. Ama tabi disi erkek ayrimini bilmiyorum ilk kez duydum @heathcliff :)