Yavru Kedim Henüz 2 Aylık Isırmaya Çalışıyor, Engellemek İçin Ne Yapabilirim?

Miykmiyk

Yavru kedim henüz 2 aylık ısırmaya çalışıyor, sanırım dişleri çıkıyor, ısırmaması için ne yapabilirim. onu çok seviyorum

2 CEVAP

Cennet29

Ona güzel ısıracağı oyuncak alın peluş oyuncak varsa oda olur sizi ısıracagı zaman eline o oyuncağı verin bırakın hırpalasın :) o bir kedi enerjisini bi şekilde atmak zorunda. Benim kedimin avuç içi kadar bir ayıcığı var ona bayılıyo. Kedi oltasına o ayıcığı bağladım oynatıyorum onu ısırıyo. Sizi ısırmasına alıştırmayın oyuncaklarına yönlendirin

Catsusam

Ama lütfen lazer ya da bu tarz ışıklı oyuncaklardan almayın. İnternette araştırınca zararlarını görüyorsunuz zaten.