Kedim Sürekli Zayıflıyor Kilo Almasını Nasıl Sağlayabilirim

Durukj

Merhaba bahçede beslediğimi kedi hakkında daha önce kusması hakkında başlık açmak şu an artık kusmuyor öğünlerini bölerek veriyorum çok fazla yiyince çok hızlı yiyor kusuyor bayağı zayıfladı kilo alması için ne yapabilirim dediğim gibi veterinere götüremiyorum o yüzden buraya soruyorum yardımcı olursanız sevinirim

12 CEVAP

HaydutveNazli

İstanbul anadolu yakasındaysanız bizzat ben gelip götürebilirim

cibvesushi

İç paraziti varsa yapabileceğiniz bir şey yok veterinere götürmeden. Ama yaş mama ve malt vererek midesini rahatlatabilirsiniz belki.

Durukj

Eskiden normaldi kilosu yandaki fotoğraf gibi şu an soldaki gibi çok zayıflama çok endişeleniyorum

HaydutveNazli

Hayvan resmen erimiş çok yorgun duruyor veterinere götüremez misiniz

Palyaco

Viyo immune 14x30 ml kilo alımını en iyi şekilde yapar sık sık ogunlerle destekleyin

cibvesushi

Öğünlerini bölerek ama aynı miktarda mı veriyorsunuz neden zayıfladığını anlayamadım?

Durukj

Merhaba evet maalesef bazı özel durumlardan dolayı götüremiyorum yoksa hemen götürürdüm bu yavru benim için çok değerli gerçekten götürme şansım yok yardımcı olursanız sevinirim

Durukj

Çok teşekkürler

Durukj

Maalesef değilim çok uzaktayız

Sevimcolak

Gerçekten çok zayıf sağdaki resimde iyi de ilkinde zayıflamış iç paraziti mi var acaba hayvanın yediklerine ortak olur onlar ve hayvanlar hızla kilo verirler.Sizinde daha önceki yazılarınızda çiğ et verenler vardı parazit olmuş olabilir hayvanda

Durukj

Öğünleri bölme sebebim kusmasıydı şu an bir kaç hafta önce ne verdiysem kustuğu için bayağı zayıfladı

Durukj

Cevaplarınız için teşekkürler İç parazitleri yok sokak kedisi aslında yapmayı düşünmüştüm ama yapamaya zaman bulamadım öğrenciyim üniversite sınavlarına hazırlanıyorum o yüzden şu an kayması durdu sadece biraz kilo alması gerektiğini düşünüyorum çünkü çok zayıfladı yavrum eğer kilosunun düzelmesi için önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim