Kedim Bişey Yuttu

nilayduru34

kedim bişey yuttu ikide bir kırt kırt diye ses çıkartıyor ağzını açtım baktım bulamadım ne yapmalıyım bu saatte veteriner de kapalı

8 CEVAP

Kkkeedduu

Malt verin kakasını kontrol edin çıkarmışım diye tuvaletini yapıyor mu her zamanki gibi veterinere gidip röntgen çektirin

Cennet29

Malt var mı? evde malt verin.. Nöbetci veteriner var mı araştırın.. Yoksa sabah acilen götürün

nilayduru34

aynen öyle çok dikkatli olmak lazım

ozge37

Bişey yuttuğuna eminmisiniz yoksa dişimi sallanıyor çünkü dişleri sallandığındada rahatsız olup ağızlarinı o şekilde ses çıkarırlar dişi oynatıp düşürebilmek için

nilayduru34

ozge37 bisey yuttugunu düşünüyorum ama tam olarak emin değilim bugün veterinere götürdüm oda hiç bişey bulamadı

nilayduru34

cennet 29 maltı var haftada 3 kere düzenli şekilde veriyorum bugün veterinere götürdüm gayet saglıklı dedi

Sevimcolak

Sevindim iyi olmasına ortada hicbir sey bırakmamak lazım büyümeyen bebek gibiler😔

nilayduru34

aynen öyle çok dikkatli olmak lazım