Kedimin Burnu Neden Siyahlaştı?

mm777

kedimin burnu ilk geldiğinde de böyleydi sonra pembe oldu şu an yine böyle neden siyahlaşıyor burnu bilen var mı?

3 CEVAP

Kkkeedduu

bizim kesiminde buna benzer oluyor burnu güneş alerjisi demişti özellikle yazın oluyorsa olabilir

benim kedimde de 1 ay önce oldu. crystalinle sildim ve furacin krem sürdüm.(vet daha önce cildi için vermişti) 10 güne filan geçti. zaten crystalinle silerken pamuğa geliyor kabuklar sonra sonra.

Cennet29

Siyah minik noktacıklar şeklindeyse kedi aknesi olmuş olablir. Cristalin kedi spreyi alıp pamuğa sıkıp nazikce silebilirsiniz.