Kedim Çok Halsiz.

Bulut--

Yaklaşık bir aydır. Yeme içmeden kesilmiş.
Veterinere götürüyorum kaç seferdir bir şeyi yok diyor. Veteriner hekimimiz değişmiş diğer çok ilgiliydi. Bu sadece kan değerlerine baktı. Bağışıklık için serum taktılar iki gün. Sonra malt verdi. Ondan bı hafta sonra tekrar götürdük aynı şikayetlerle. Bölgede kediden anlayan çok veteriner yok. Hangisine gitsem genelde büyükbaş ve küçükbaş ile ilgililendiklerini ve kedi köpekten anlamadıklarını söylüyorlar. Sizce ben mi çok abartıyorum. Yoksa durumu acil mi? Hiçbir şey yemiyor. İlk başta bu malti severek yiyordu. Artık onu bile yemiyor.

9 CEVAP

Palyaco

Viyo immune 14x30ml ile hergün verin ve kilo alımı için bozita en iyi kilo aldıran viyo immune halsizligine ve kilo alıma yardımcı olucak

Ahudr

Sindirim sistemi icin röntgen cekildi mi

Ahudr

Viyo immune gercekten mucizevi bir urun

Bulut--

Bahsettiğiniz ürünü tüm kediler yiyor mu? Çünkü kedim çok seçici. Eğer yiyecekse almak istiyorum.

Bulut--

Hayır röntgen çekilmedi. Sadece kan değerlerine baktı.

Bulut--

Hayır röntgen çekilmedi. Sadece kan değerlerine baktı.

Ahudr

Siz sindirim sistemine de baktirmak istediginizi söyleyin bence.Viyo sivi bir urun ve icerigi kediler icin cok cekici kesin icer diye dusunuyorum

Ahudr

Icmezse bile sınrıngayla agzina sıkabilirsiniz