Kedimi Dışarı Çıkmaktan Nasıl Vazgeçirebilirim

Ceraunopile

Merhabalar kedim smokin 4 yaşına girmek üzere başka bir eve taşındık evin önünde balkon hizasında bir yer var kedim oraya atlayıp sitenin bahçesinde geziyor aşıları ve parazitleri tam olarak yapılıyor ama yine de dışarı çıkmasından tedirgin oluyorum nasıl vazgeçirebilirim kedi filesi taktıramıyorum evin sahibi izin vermiyor maalesef

6 CEVAP

cibvesushi

Kedi dışarıya çıkmaktan vazgeçmez siz kapıları kapatarak ve dikkat ederek önleyebilirsiniz ancak ☹️

aslihan_e

Kedi filesi taktırınca ne olacakmış acaba? Gerçekten toplum içinde akıl hastalarıyla birlikte yaşıyoruz. O zaman evcil hayvan kabul etmediğini söyleseydi. Hayvan balkona çıkmak isteyecek, ona da yazık. E pencereye de bir şey takamazsınız o zaman, yazın pencereden kaçarsa ne olacak? Kedili eve file şart. Siz çıkınca söker atarsınız zaten, bu ne saçmalık yani.

Emirrckr

Cidden şu toplumumuzun kültür seviyesinin düşüklüğü beni bitiriyor ya,
Taktırsanız ne olacak sanki,bir yere zarar gelmeyecek,evden çıkarken de söküp atarsınız.
Acaba kedi filesinin nasıl bi şey olduğunu biliyor mu?
Tekrar bi oturup konuşsanız.

Cennet29

Kedi filesi ile ilgili ev sahibine bilgi verip zararsız olduguna ikna edin filenizi takın cocukta balkonda sefa yapsın. Gezmesi sorun değil de siteden cıkarsa? Kedi sevmeyen birine denk gelirse? Bir sürü şey var yani. En güzeli file

Sevimcolak

Kedi filesine neden izin vermiyor ki ne zararı varmış ev sahibine.Bizim bir ev sahibimiz ben taktiramam siz taktirirsaniz olur demişti o şekilde yaptırmıştık açtığımız bir yeri

Ceraunopile

Cevaplar için teşekkür ederim hepinize ev sahibine bir sürü defa anlatmayı denedim kalıcı olmadığını istediğinde çıkarabileceğini zaten masrafını ben karşılayacağım diye ama anlamadığım bir şekilde inat yapıyor sadece şimdilik ön balkon kapısına sineklik taktırdım ön balkona çıkamıyor kedim arka balkondan da atlayamıyor bir süre daha böyle idare edip evden çıkmaya karar verdim