Burda Yeterince Rahat Olurmu

En yakın zamanda yavru bir köpek sahiplencem fakat yer konusunda biraz endişem var .Sizce burda rahat edebilirmi onun için yeterli bı alan olurmu?

22 CEVAP

Alika

Belli bir sure(tuvalet eğitimine kadar) bakabilirsiniz fakat sonrasında oda sizinle hareket etmek isteyecek, sizinle vakit geçirmek isteyecek. Kendinizden ayrı tutacak iseniz hicbir hayvani sahiplenmemelisiniz.

Ceronimo-

Balkonda bakacaksanız hiç almayın.

Feronia

Hayır

deniz_berkan

şaka gibisiniz ya ... bir gün cocugunuz oluncada ilk 6 ay balkonda bakarsınız .

Tugbabilginer

Yavru bi köpek için uygun bi yer olduğunu düşünmüyorum bence almayın

Susamsusi

o kadar insanın uyarmasına rağmen ben bildiğimi okurum diyosunuz yani güzel mantık

Zeynepnurk

Hayvan orda bakılır mı Allah aşkına ya. Onunda bi canı var yani soğuk havalarda ya da sıcak havalarda napıcak hayvancağız orda hiç alma daha iyi.

canakavi

tanıyıp bilmeden yargılamayın demişsinde kardeş şu fotograf seni gayet iyii tanımlıyor geceleri soğuk olacak gündüzleri güneş vuracak yagmur yagacak rüzgarla birlikte içeriye dolacak tuvalet egitimi verene kadar hayvan elinde hastalıktan ölecek yazık be kardeş yazık.

Bilgos

hamster,balık,su kaplumbağası,kertenkele,kuş,tavşan veya guiena pig alabilirsiniz hayvan bakmak isterseniz.ya da en güzeli sokaktaki hayvanlara ev yapıp yardım edebilirsiniz.
:)

guineapigela

hayır hiç uygun bir yer değil balkonda bakılacaksa köpek hiç almayın ma tuvalet konusunda belki alabilirsiniz ama balkonda yasayamaz !!

guineapigela

evinizde tutamıyormusunuz :) ?

guineapigela

köpek evde bakılmalı balkonda değil :(

Mariana

Ordan düşmez mi beni en çok o tedirgin ediyor kapalı camlı olsa bir nebze insanın içi rahat olur ama düşer yavru meraklı oluyorlar

Tuvalet eğitimini verene kadar demişsiniz tuvalet eğitimi içer de de VERİLİYOR!!!!

Mukaddess

Balkonda mı bakacaksınız?