Yavru Kedi Buldum Ne Yapmam Lazzım Cok Acilll

mevoguzz

daha gözü açılmamış yavru buldum miyavlıyor sürekli annesini aradım ama yok ne yapmam lazım eve de alamam evde kedim var bir yerden gelip alırlar mı

3 CEVAP

cibvesushi

Veterinere götürme şansınız var mı yapmanız gereken her şeyi detaylı anlatır yoksa ölebilir yavrucak tuvaletini yaptırabilmek bile çok önemli 😢

mevoguzz

maalesef yok öğrenciyim veterinerde de illa ki muayene ücreti istiyolar...

AsumanAtilgan

Buldum dersiniz, öğrenciyim dersiniz, anlayışla karşılayan veteriner vardır muhakkak