Bahçeye Gelen Kedinin Yüzündeki Yara

Sevimcolak

Merhaba bahçeye bugün gelen bir kedinin yanağında büyük bir yara farkettim yavruları da var dört tane yanında çok uysal bir kedi kavga esnasında başka kediler isirmis olabilir mi? Ve ne sürmem gerekir sizce? Veterinere cumartesi götürebilirim ancak

3 CEVAP

cibvesushi

Belki kantoron yağı sürülebilir benim kedim tadını çok seviyor ve yaraları iyileştirici etkisi var ama veterinere gitmeden iyileştirmek çok zor 😢

Sevimcolak

Evet çok kötü olmuş belki küçük bir yaraydı zamanla büyümüş olabilir

Sevimcolak

Yemek yerken cekebildim beni tanımadığı için huzursuz yedi pek de rahatsız etmek istemedim