Arkadaşlar Anne Kedimiz 4 Yavrusu Var Sadece 1 Tanesini Farklı Bir Yere Taşıdı Normal Mi

Esraokur35

Arkadaşlar sorun var mıdır bunda sadece 1 yavruyu farklı bir alana taşıdı ama ilgileniyor diğerleri ile de ilgileniyor tek olanla da ayrımcılık mı yapıyor diye düşündüm de yada bi hastalığı varda ondan mı ayırdı yavrular daha dün doğru bu arada sağlıklılar

4 CEVAP

tengrist

Yanıt veren Hanımefendi Çağataydan isim sponsorluğu almış galiba ☺

doğumdan sonra şokta olabiliyorlar yada korkmuş olabilir normaldir