Anne Scotish Fold, Babayı Bilmiyoruz. Ufaklığın Cinsi Nedir

PamukBerfin

Anne scotish Longhair babayı Bilmiyoruz, cinsi nedir acaba

4 CEVAP

KimJeongguk

Anne kedi kaçıp çiftleşmiş sanki çünkü kedinin burnu uzun tekir gibi. Kediniz kırma bir cins söylemek imkansız babasını bilmedikten sonra ama aşırı tekir bombaya benziyor uzun burun olduğu için.

Sezgek

Annesi De %99 saf kan dedğidir zaten Türkiye de sağlan bulmak imkansıza yakın ama tekir kırması gibi duruyor araadaşların da dediği gibi burun uzun yüz hatları ovalimsi o yüzden kırma denilebilir cinsi için sadece ama Scottish geni olduğu için kırma da olsa eklem rahatsızlığı olacaktır zamanında önlem alın

aslihan_e

Bence Scottish straight değil bu. Bizde aynısından 4 tane var şuan. Göz yapısı farklı oluyor benim bildiğim onların.