Anne Kedimiz 4 Yavrusu Var 1 Tanesini Ayrı Bi Yere Taşıdı Ama İlgileniyor Neden Olur

Esraokur35

Sizce bi sorunmu var sadece 1 yavruyu ayrı bi yere taşıdı ama hepsinede bakıyor yavru da bi sorun fln olabilir mi yada dışadı mı anlam veremedim

1 CEVAP

Emirrckr

Her zaman olmamakla beraber sürekli aynı yavruyu taşıyorsa o yavru diğerlerine göre daha cılız kaldığından olabilir,hasta olduğundan olabilir.
İçgüdüsel olarak bu şekilde hareket ediyorlar,doğada olsa terkedebilirdi ama evde olduğu için ilgiyi kesmeyecektir.
Eğer gerçekten çelimsiz bir yavru ise anneye özel olarak emzirtin,gerekirse bebek kedi süt tozlarından da takviye yapabilirsiniz bu kadar küçük bir kediye elinizden ancak bunlar gelebilir.
Umarım sağlıkla o da büyür..