Yavru Kediyi Nereden Gelip Alabilirler?

Anonymus641126

Henüz gözleri bile açılmamış yavru annesi yok ilan açtım bakan yok ben de bakamam maalesef o yüzden bir yere vermem lazım belediyeyi aradım alamıyolarmıs başka nereler var lütfen çok acil yazın

7 CEVAP

Emirrckr

Evet beklediğiniz her saat o yavrucağın aleyhine işliyor.
Besleyemeseniz bile bari sıcak tutun ve arkadaşın da dediği gibi bir veteriner hekime bırakın.
Hiçbir hekimin geri çevireceğini sanmıyorum,sokakta buldum ve aklıma siz geldiniz hemen getirdim deyin.
Onlar en azından karnını doyurmaya çalışır,tuvaletini vs.yaptırırlar.

Cennet29

Hiç Bir şey yapamıyosanız veterinerinere verin Veteriner en azından birine sahiplendirir oraya gelip kedi isteyenler oluyo cünkü. Yada yaşadığınız şehirde hayvansever sayfası vardır oraya yazın. Her yolu deneyin ama gözleri bile açık değilse onun sıcak tutulması 3 saatte bir kedi süt tozu ile ılık besleme yapılmalı. Acil veterinerin önüne bırakın kaçın en kötü daha ne diyim ölecek yoksa

HaydutveNazli

Zaten ölür bu gidişle kimsenin bakmasına gerek yok

tengrist

Siz o yavrunun ölüm fermanını çoktan vermişsiniz zaten boşuna soru soruyorsunuz burda. Daha gözlerini açmamış bebeği ilgilenemem diye kaderine terk etmişsiniz aç ve anne sıcaklığı olmadan onun için geçen her saniye hayatiyken yani...

Anonymus641126

Onu istemiyorum işte elimden geleni yapıyorum ama

Sevimcolak

Banyoda bakma şansınız var mi ben öyle yapıyorum evde kedilerim var ama banyoda çok kedi büyüttüm duşakabin gibi bir yer varsa bir süre bakılsa toparlar zaten :/

Sevimcolak

Yine de şansınızı deneyin veterinerde bazen hayvanları eşya gibi görmeyip insaflı olanlar çıkabiliyor.Parasız bakana ben hiç rastlamadım İstanbul'da üzülerek söylüyorum ki.