Kedim Kaçtı Geri Gelir Mi

pove

Merhaba kedim kaçtı daha öncede kaçmıştı 2 yaşında erkek bize yakın olmasına rağmen dışarıda insan görür görmez kaçıyor yani yakalaması zor ve kısır sizce geri döner mi ödül mamasına bağımlı her gün yiyordu vermeyince yalvarıyor gene verdirtiyordu

9 CEVAP

cat_expert

Gelebilirde gelmeyedebilir de.

Zaman kaybetmeden etrafa çevreye bakın, genelde kaçtıklarında çok uzağa gitmiyorlar evin etrafında dolaşıyorlar yada saklanıyorlar elinizde ödül mamasıyla birlikte evin etrafında dolaşın seslenin.

pove

//Edit sokaktan sahiplenmiştik 3 aylıkken 1.5 yıldır falan bizdeydi

pove

Evet dediğiniz gibi az önce evin bahçesinde gördüm zaten bizim mahallede tüm evler bahçeli yeşillik alan kendine arkadaş bulmuş onun ile dolaşıyor 😅 bayadır dışarı bırakmıyordum biraz gezsin eğlensin alacağım.

pove

//Güncelleme Eve kendi kendine geldi.

Çiftleşmek için kaşmış olabilir büyük ihtimalle gelir

Teko-Sarmus

Bulunduğunuz mahallenin muhtarına söylerseniz muhtarlığın whatsapp’ ından fotoğrafını yayınlayabilir. Bilen gören olursa size bildirir. Chipi varsa zaten aşı için veya herhangi bir nedenle veteriner veya hayvan hastanesine getirilirse size haber verirler. Kediniz evinizin yolunu bulamayabilir o nedenle dönebilmesi az ihtimal bence.

pove

@Teko-Sarmus Cevabın için teşekkürler biraz geç cevap verdim sanırım :D kendi kendine geri döndü evin yolunu ezberledi artık konuyu açtığım zamandan beri dışarıya salıyoruz kendisi geri geliyor.