Yavru Kedim 3 Haftalık Ve Arakan Bacaklarını Ayrık Yürüyor.

Kedim 3 haftalık ve arakan bacaklarını ayırarak yürüyor ve toplayamıyor .sorun mu var anlamadım bilemedim yardım edermisiniz bana lütfen.

8 CEVAP

tengrist

Neden 3 haftalık bebeği annesinden ayırdınız acaba sorabilir miyim? kedi cins kedi sanırım çünkü, sokaktaydı annesi terk etti böyle bulduk gibi sebepleri olamaz herhalde

mehtapkaplan

Burdan bakarak bişey demek doğru olmaz. Anormal bi durum olduğu çok bariz. Acil veterinere getirmeniz lazım 7/24 hizmet veren hayvan hastaneleride var

byzkpln

Eklem hastalığı olabilir ne yazık ki cinslerde genetik. Fitursuzca çiftleştirilip doğan yavruları bu kadere mahkum ediyorlar. Ömür boyunca ağrılı bir hayat yaşanmalarına neden oluyor. 3 haftalık yavru normal bir kedi gibi yürümesi gerekirdi. Fotoğrafta arka ayaklarda sorun olduğu çok belli. Çok yazık…

irmtnc3

Hesabınızdaki kediyse eğer çok normal çünkü o şekilci insanlar uğruna üretilmiş ağrılarından dolayı acı çeken bir Scottish fold…

irmtnc3

Hesabınızdaki kediyse eğer çok normal çünkü o şekilci insanlar uğruna üretilmiş ağrılarından dolayı acı çeken bir Scottish fold…

Emirrckr

Bilinçsizce çiftleştirilen canlar ve sonucunda yine acı çeken yeni bebekler..

Arkadaşlar kedim pamuk 1 buçuk yaşında ve 1 kere ciflestirmek. İstedim ve sonra kısırlaştırcam ve kızımin iki tane yavrusu oldu biri annesi gibi biritis çıktı birisi babası sucitis oldu ben sokaktan kedi bulmadım bilinçsiz ciflestirmedim araştırdım. Bilip bilmeden yazmayın buraya herkesin kendi tercihi .

Yavru kedi çok güzel yürümeye başladı 4 hafadayiz biz . Demeki kediler 4 cu haftadan itibaren güzel yürüyormuş. Bunu demek çok zor değil.