Kedi Osuruğu

Acarrabi

Arkadaşlar kedim osuruyor ve çok kötü kokuyor diğer kedimle aynı mamaları yemesine rağmen sadece dişi olan osuruyor neden oluyor bir çözümü varmı acaba

4 CEVAP

byzkpln

Diğer kedilerinize dokunmayan mama ona dokunmuş olabilir. Yada ************ yiyen bir kediyse hava yutuyor olabilir. Yavaş mama yemesi için özel mama kabı var onlardan alabilirsiniz. Aksi takdirde dokunuyor da olabilir az tahıllı mamaya geçiş yapıp birde öyle deneyin

byzkpln

Hız l ı m a m a yiyen bir kedi yazmıştım sansürlemiş 😄

byzkpln

Hız l ı m a m a yiyen bir kedi yazmıştım sansürlemiş 😄

Lorelei94

Ya da bir ihtimal ic paraziti olabilir