Kedim Poposunu Temizlemiyor

Mervetirpan

Merhaba arkadaslar, veteriner tavsiyesiyle kedimin poposuna krem suruyoruz 1 hafta devam edicek. Veterinerimiz kremi yalamasin dikkat edin demisti ama biz kremi kullanmaya basladigimiz gunden itibaren kremi yalamayi gec kedim poposunu temizlemeyi bile birakti ve poposu cok kotu kokuyor asla temizletmiyorda ne yapmam gerekiyor yardimci olursaniz yada bir fikriniz varsa cok sevinirim

4 CEVAP

Fistik23

Malt macunu önce koklatın sonra biraz tadına baksın sonra poposuna sürün yalar

Mervetirpan

Tesekkur ederim ama kedim malt yemiyor kokusuna bile tahammulu yok

deniznergis

malt yemiyorsa tüy topaklarını nasıl atıyor midesinden çim kullanıyorsunuz sanırım ,poposunun etrafındaki uzun tüyleri kısaltın kesip poposu tahriş oldugu için elletmiyordur iyileşene kadar kendi haline bırakın ,bizde kavga dövüş temizledik sert silip tahriş etmiştim daha elletmiyor

Mervetirpan

Merhaba deniz hanim normal zamanda da hic dokundurmaz poposuna. Acikcasi bende kremin kokusunu, tadini sevmedigi icin temizlemedigini dusunuyorum rahatsiz olmasin diye kendim temizlemek istiyorum onada izin vermiyor maalesef