Kedim Son 2 Gündür Aşırı Miyavlıyor Ve Az Yiyor

moonssalute

Kedim 2 gündür evin içinde durduk yere miyavlamaya başladı. Canı acıdığı veya maması suyu bittiği için çıkardığı bir ses değil gibi. Daha çok kapıyı açmamızı istediğinde vs miyavladığı gibi bir tonla miyavlıyor ve yemek yemesi de biraz azaldı. Su içmesi de 2 gündür düzensiz ya hiç denecek kadar az içiyor ya da çok fazla içiyor. Ve evde nereye gitsem peşimden gelmeye yanımdan ayrılmamaya başladı ne olmuş olabilir

5 CEVAP

Ahudr

O zaman en kisa sürede bir hekim muayenesi şart ihmal etme

Ahudr

Kedin kisir mi kac aylik ?

moonssalute

Kısır, 2.5 yaşında erkek tekir

moonssalute

En kısa zamanda götüreceğim ama ne olabilir bir tahmininiz var mı

Emirrckr

Çok garip gerçekten,
Üstelik kısırmış.
Aklıma hiçbir şey gelmiyor ama sanki psikolojik bir durum gibi.
Yanınızdan hiç ayrılmaması falan.
Yine de bir veteriner hekim muayenesi gerekli.