N&D İyi Bir Mama Mı

Kedim royal canin kitten yiyordu ama aşırı tüy dökümü yaptı bilmiyorum değiştirsem mi balıklı ND mama düşündüm kullanan var mı bu arada kedim aşırı seçici

5 CEVAP

Cemalchief

En iyi 5 mamadan birisidir

Ahudr

ND mama cesitlerinin iceriginde bir cok sitede frenk uzumu kuş üzümü vs goruyorum hatta bu konuda farmina ile de görüsmüstüm her seferinde urunun içerisinde üzüm yok diyorlar ve bahsettiğim siteden kaldiriyorlar fakat başka bir sitede yine rastliyorum üzümün her çeşiti kediler için böbrek rahatsizligi yaparken neden bu firma ısrarla iceriklere bu üzümü koymakta diretir amacı nedir anlamış degilim sizlerin de dikkatini cekmiyor mu mesela az önce bıldırcınlı mamanın icerigine baktim kuş uzumu yaziyor petlebide enteresan

Midnightoil

Tabiki iyi bir mama ancak baska bir mama ile donusumlu kullanmanizi tavsiye ederim, zira bikabiliyorlar.

Emirrckr

Şikayetleri olmasına rağmen özünde iyi bir mamadır,temiz içeriklidir.
Biz kullanıyoruz aylardır ve çok memnunuz.

IIREMMM

biz de N&D somonlu kullanıyoruz yaklaşık 5 aydır ve memnunuz