Kedim Sizce Zayıf Mı?

fwyxa

kedim 1 yaşında s fold long hair. 2.7 kilo doktor minyon olabilir dedi sizce?

4 CEVAP

Cemalchief

Benim kedimde 3.8 Kg suan 11 Aya az kaldı banada kücük geliyor gözüme

Minikaden

Benim kedimde 1 yaşında 2.900 Scottish straigt gayet sağlıklı olduğunu düşünüyorum

HaydutveNazli

Benim tekirim 3 kg ama minyon, daha da büyümez dediler 11 aylık

Lorelei94

Benim kedim ankara kedisi (biraz uzun boylu oluyolar ondan kilosunu caktirmiyor) 1 yasinda 4.250 kilo veteriner normal dedi