Kedimi Nereye Birakabilirim

saintleo

ay sonu sehir disina cikma ihtimalim var ve 2-3 hafta evde olamayacagimi dusunuyorum. yanimda goturme sansim yok ki kendisi icin de eziyet olur zaten. cevremde bakabilecek birini bulamadim, veteriner/kedi oteli falan da hic icime sinmedi. 1 ayligina gecici yuva ilani vermem dogru olur mu veya bir ara kedi bakicilari uygulamalari vs. cikiyordu onume onlara mi basvurmaliyim? gerci su an hicbirinin adini hatirlamiyorum ama bir bildiginiz varsa yardimci olur musunuz

2 CEVAP

Sivs

Hangi şehir

Fatiko

Sakın hayvanın psikolojisini mahvedersiniz sonra bir sürü hastalık çıkıyor stresten bir uygulama var sizin evinizde veya kendi evinde bakıyor doggo ismi uygulamanın