Nd Tavuklu Mu Somonlu Mu?

Coconutbey

Ben kedimi sahiplendiğimden beri tavuklu mama kullanıyorum hiç balıklı kullanmadım şimdi de Nd mamaya geçtik onu da tavuklu narlı aldım ve memnunuz. Somonlu kullananlar da varmış farkı ne tam olarak çok aşırı bi içerik farkı var mı

5 CEVAP

Cemalchief

Ben tavuklu denedim kedim sevdi ama 1 tık fazla kasiniyor gibiydi, virbac a gececegiz ama rotasyonu somonlu ve ya kuzulu ile yapacagim

KimJeongguk

Balıklı mamalar tüy ve deri sağlığı için daha iyi. Kanatlı eti bulunduran mamalar zamanla alerji oluşturabiliyor.

Coconutbey

Aaa bu kaşınma olayı sanki bizimkinde de var neden oluyor bu ?

Cemalchief

Sürekli arka bacaginin ust tarafini kasiyor acikcasi

stellabennett

bazıları tavuklu mamalar daha iyi diyor bazıları da balıklı diyor ben de anlayamadım şahsen ama belki rotasyonlu kullanabilirsiniz 6 ayda bir falan ya da 5 ay kedinizin sindirim durumuna göre