Babamı Nasıl İkna Ederim

dogaaonaat

Biz apartmanda yasiyoruz ama büyümeyen bir köpek cinsi düşünüyorum ama babam eve almiyor her gün disari felan cikaririm her gün onunla ilgilenirim babami nasil ikna edebilirim?

6 CEVAP

canayk

Yavru alırsan kiyamiyorlar göndermeye ister istemez kalıyor evde :))

dogaaonaat

Ya kopek eğer olmazsa kedi istiyorum ama kedi de almiyor

Robin

bir babanın düşünmesi gereken bir çok konu var sen her ne kadar köpeğin veya kedinin günlük bakımıyla ilgilenecek olsan da babanın düşünmesi gereken başka konularda var. babanın neden bir köpek veya kedi istemediğini mantıklıc konuşun ama baban haklıysa evet baba haklısın da demelisin. bir köpek veya kedi bakımı sadece günlük olarak onlarla ilgilenmekle bitmiyor. bir çocuk gibi büyüyorlar ve hayatınızın en az 10 senesini beraber yaşıyorsunuz bu 10 sene içinde masraflar gibi bir çok farklı şeyin düşünülmesi lazım.

Canavar21

Babanız tam ikna olmadan bir can almayın yada sahiplenmeyın lutfen sonu barınak olmasın :/ Ama ıkna ıcın ona sorumluluk sahıbı oldugunuzu gercekten bakabılcegınz hakkında konusma yapın bı denesın sızı :))

dogaaonaat

Eğer alırsam ölsem de bırakmam barınağa :( Kuduz bir kedi görmüş küçükken de kuduz köpek ısırmış hayatta almam diyor :)

Foxsnow

:D yoksai terier al kü.ük köpek istiyorsan çoğunlukla terier cinslerini seç .