Brit Care Urinary Maması Kullanan?

melikecgc

bu mamayı ilk defa alıyorum kedimin önceden geçirdiği idrar yolu tıkanıklığından sonra hills c/d kullandık bundan sonrası için brit care kedi mamasını aldım. Kullanıp memnun kalan var mı içeriğine iyi demişlerdi

3 CEVAP

Sevimcolak

Ciddi idrar yolu sorunu varsa Brit yetersiz kalabilir, bildiğim kadariyla veteriner serisi diye geçiyor ama idrar yolu mamaları prescription yani reçeteli olan mamalardir ve sadece veterinerler satar o yüzden brit içeriğinde idrar yolu desteğine yardımcı destekler var olabilir ( C vitamini gibi kızılcık gibi vs örnek veriyorum bunları) ancak yeterli gelmeyebilir iyice araştırın bence.

stellabennett

Brit Care markasından genel olarak ishal sorunu çıkıyor da bu çeşidinden de çıkar mı emin olamadım

Gamzecs

sitede veteriner serisi mamalar diye geçiyor bu mama tabi içerik olarak da bakmak gerekiyor