Kedi Kulak Uyuzu ?

Findikkkc

Kedinin başını kaşıyordu ama tüylerini yolunacak derecede kulak için ne siyahlık gördün flaşla baktım kömür gibi simsiyah. Hani akıntıdır belki diyerek temizlemeye çalıştım temizlenmiyor çok derin telefonun flaşıyla yakın açıp bakıyorum YouTube’dan araştırdım kulak uyuzu diyor Belirtileri de var ben de korktum yarın veterinere getireceğim hani bunu yaşayan var mı bilgisi olan var mı nasıl tedavi süreci işleniyor hayvanda kötü bir etki bırakıyor mu çok endişeliyim

3 CEVAP

Cemalchief

2 ilaç sık kullaniliyor malesef birisinin ithalatı kalkti(oridermyl) digeride sanitoic ben hic kullanmadim. Oridermyl bulursanizda kara borsa gibi aralikta aldigimin 4 kati fiyati var suan

Cemalchief

Dis parazit damlasida trdsvinin yaninda destekleyici olmasi icin stronghold yaptirin, kulaklari gunde 2 defa temizleyin

KimJeongguk

Bizde Oridermyl'ın bitiremediği uyuzu Saniotic bitirdi. Veterinerlerden temin edebilirsiniz nasıl uygulamanız gerektiği de sorarsanız veteriner size anlatacaktır. 3 haftalık bir tedavi süreci var. Her ilacı uygulamadan önce kulağı güzelce bir temizlemeniz gerekiyor pamukla vs. sonra ilacı uygulamanız gerekiyor.