Kedimi 2 Haziranda Kısırlaştırdık Kedim 2 Dikişten Birisini Kendisi Çıkardı Bir Sıkıntı Olurmu

kayaefeugur

kedim 2 yaşında 2 haziran da kısırlaştırdık kedim 4 haziranda 2 dikişten birisini kendisi çıkardı herhangibir bişe olurmu

2 CEVAP

IIREMMM

geçmiş olsunn , kediniz dişi mi erkek mi öncelikle onu sorayım, erkek kediler için elizabeth yakalığı takılıyor genelde dişi kediler için de operasyon bölgesi sarılıyor, bizim kedimizin dikişi operasyondan 30 gün sonra kendiliğinden düşmüştü ama kendisinin koparması enfeksiyon riski gibi durumlar doğurabilir zaten bununla ilgili de bilgilendirme yapıyorlar hep, operasyon bölgesini yalamaması ve dikişleri koparmaması için yukarıda yazdığım önlemler hekimler tarafından alınıyor o yüzden bence siz veteriner hekiminiz ile iletişime geçin ve sürecin sağlıklı ilerleyip ilerlemeyeceği konusunda net bilgi edinin

stellabennett

herhangi bir kanama vesaire oldu mu