Pro Plan Somonlu Ve Pirinçli Mama Hakkında

Ayca00

Merhaba, evimde tekir/sarman bir kedi bakıyorum. Evimiz küçük bu mamayı kullanabilir miyim kendisi 1 yaşında günde yaklaşık 75/80 gr yiyor. Protein oranlarını anlamadığım için verebilir miyim diye merak ettim. Kendisi zaten sakin bir kedidir ☺️🧿

4 CEVAP

Gamzecs

biz de kullanmıştık ama yağ oranı yüksek olduğu için kilo yaptı başka bir mamaya geçiş yaptık bizde onun dışında güzel bir mama olduğunu düşünüyorum

Ayca00

Önerebileceğiniz Mama var mı? Royal canin indoor cat düşündüm ama hayvansal protein yazdığı için almak istemedim hayvanın neresi olduğu belli değil

Ayca00

Önerebileceğiniz Mama var mı? Royal canin indoor cat düşündüm ama hayvansal protein yazdığı için almak istemedim hayvanın neresi olduğu belli değil

stellabennett

bu mamanın protein oranı fazla değil ve genelde kedileri şişman yaptığını söylüyorlar ama yıllardır olan bir mama o yüzden kötü değildir diye düşünüyorum bence tam tahıllı ya da tahılsız bir mama kullanmak yerine düşük tahıllı deneyebilirsiniz Sanabelle gibi