Pireler Asla Geçmiyor

Merhaba kedim luna 1 ay önce pirelendi hemen iç dış parazit yaptirdim pireler asla geçmedi gecmeyince yine ense damlasi yaptirdim fakat yine geçmedi bu seferde elma sirkesi denemeye karar verdim hem kedimi elma sirkesiyle temizledim hem evi ama lunayi tararken yine gezen pireler gordum ne yapmaliyim bir sürü para harcadık ailem zaten baskı yapıyor nasıl kurtulurum bu illetten nolur yardım edin kedimdeki pireler geçmezse annemler sokağa bırakırız diyor evide ilaçlatmam diyorlar ne yapacağım:(

14 CEVAP

@Tengrist Anlıyorum haklısınız ama biri size evladınıza iyi bakamadiginizi, ona yapmadığınızı bırakmadigini söylese sizde çok üzülürsünüz.Yanıtlarınız için teşekkür ederim.