Arkadaşlar Rica Etsem Okur Musunuz?

Goksu95

Merhaba yuva çıkmadı ben (tecrübeli kedisi olan )kişiler dedikçe tecrübesiz kişiler yaziyor.Bu güzeller sokakta annesiz koliye bırakılmış canlardan 2si.Öncelikle sorumluluk sahibi düzeni oturmuş kisiler,küçük çocuğuna hediyelik eşya almak ister gibi olmayan,yok eşim, yok alerji,yok tüyü vb. bahanelerde bulunmayıp, kedi bakımında (tecrübeli) veya (kedisi olan) kişilere verilecektir.Tekir olan erkek,siyah olan dişi.Ikiside kucakta ve boyunda uyumaya bayılır. Henuz 1buçuk aylıklar bebelac ile besleniyolardı,kuru mama yemeye başladılar.Ikisininde kum alışkanlığı var.Onlara kendi çocuğuymuş gibi bakabilen kişiler arasın lütfen.İkisi çok iyi anlaşıyorlar.Kavga etseler bile yan yana olmayı çok seviyorlar.Oyun sonu mutlaka kendi yataklarına alısırsa muhakkak yatmayı bile bilirler :) Onları ayırmaya kıyamıyoruz, (önceliğimiz) birlikte vermekten yana, uygun kişiler çıkarsa istemeyerek ayırabiliriz .Kriterlere uyan kişilere,düzenli takip şartı ile sahiplendirilecek.Bağcılar. Ist
Whatsapp. 0553 668 87 98

3 CEVAP

bsecnl

bence 3aylık olmadan sahiplendirmeyin çünkü şuan sizi anneleri olarak görüyorlar sizden ayrılmaları psikolojik olarak kötü etki yaratabilir

akitalove

Basencl şaka gibisin :D :D

Goksu95

2 tanesi kendi kedim büyük, 5 tane kolide annesiz kedi buldum, 3 ü şuan 1 buçuk 2 aylık civarı fakat diğer 2 si 3 haftalık. Hepsi farklı yaş civarı olduğu için o onu kıskanıyor benim kediler rahatlık vermiyor o yüzden ilk bunları sahiplendirmek mecburiyetindeyim.Kendi görevimi fazlasıyla yaptım sahiplenilirsede yapmaya devam edicem.