Kedi Yarasıı

Sokakta beslediğim kedinin göğsü ve ensesi yara olmuş diğer kedilerle kavga etmiş olabilir veterinere götürme imkanım yok şuan neyle pansuman yapabilirim bilgisi olan var mı küçük yaralar ama canı yanıyordurr😢

2 CEVAP

Sevimcolak

Batikon dr. animal veya crystalini pamuğa döküp yarayı temiz tutabilirsiniz madecassol ve teramicin deri merhemleri kedilere sürülüyor ancak ben her seferinde veterinere sorarak bu kremleri uyguluyorum

Crystalin diye bir sprey var o yaralar için bir sprey ondan alabilirsiniz