Yavru Kedinin Vücudunda Yara

FFECEE

Merhaba 1 haftadır annesinden ayrılmış yavru kedi bakıyorum annesinden ayırmışlar,göbek üstü birde arka patisinin eklem yerinde kepek gibi soyuluyor gibi bir yara var yarada değil veterinere gösterdim aşınmış olabilir dedi ilgilenmedi sizinde görüşlerinizi almak isterim

5 CEVAP

Mantar olabilir dikkat edin başka kediniz varsa ayırın

byzkpln

1 aylık bebeği ecosin ile yıkayamazsınız. Ola ki yıkandı diyelim ecosin fön makine ile kurutulamaz kendi kendine kuruması lazım bu yavrucak hasta olur. Mantar olduğunu da sanmıyorum. Bu kadar küçük bir bebeği anne sütü korur. Mantar 2-3 aydan sonra bağışıklık düşerse kendisini gösterir. Aşınmış olabilir dediği gibi veteriner. Bir süre kontrol edin yara büyümeye veya kaşınmaya devam ederse tekrar yazın

FFECEE

çok teşekkür ederim ne yapmam lazım peki öneriniz var mı mantar için

Cemalchief

Ecosin

FFECEE

Çok teşekkür ederim biraz sönmüş gibi yarası inşallah kendi kendine geçer