Kedim Çok Zayıf Hangi Mamayı Kullanmalıyım

Kedim çok zayıf hangi hangi mamayı kullanmalıyım 1 hafta sonra kisirlaştiricaz ama çok zayıf normal mama versem sorun olur mu

1 CEVAP

sonyak

Eğer yemek yemesinde bir problem varsa kediler için birçok sorunun habercisi olabiliyor. Eğer yemesinde bir problem yoksa ya çok hareketli ya da bağırsağında kurt olabilir. O da kilo almasını engelleyebilir. Düzenli aşılamakta fayda var. Kısırlaştırmadan önce vücut direncinin yerinde olması açısından gimcatin multivitamini var. Benim kedimde iştah artışı yapıyor. Hergün 1 defa yemekten önce veriyorum. Mama olarakta genelde one purina markasını kediler iştahlı yiyorlar. Migrosta var. O mamayı deneyebilirsin.