Badiş

Besteaksac

Kedim kuçağımda durmuyor şımarıklıktan mı sıkıntıdan mı anlayamıyorum :))

2 CEVAP

minik

normal, her kedi sürekli ilgi görmeyi sevmez normal bir durum.

mileycyrus

Miniğin dediğine katılıyorum. Kediler fazla ilgiyi sevmez ama bu onunla ilgilenmemen anlamına gelmiyor. Çok sık sık değil de birazcık indirebilirsin seviyeni (sevme) . Mamasını felan koy ama kediler serbest kalmak ister. Zaten eğer bir durumu varsa da bitince hemen yanına sırnaşacaktır