Mystic Kedi Maması

Dobby00

Merhaba mystic kedi mamasını kullanan var mı benim kedim sarman ona denemeyi düşüyorum

3 CEVAP

esrab34

Ben kullanmıştım içeriği iyi değil bence. Benim kedimi ishal de etmişti

HaydutveNazli

Ev kedisi icin nispeten daha makul fiyatli mama ariyorsaniz bonaciboya bakabilirsiniz ama mystic i sokaktaki kedilerim bile cok severek yemedi

byzkpln

Yerli marka olduğunu biliyorum ben hiç denemedim fiyat olarak makul içerik olarakta çok kötü denilemez bütçeniz n&d hills gibi markaları almanıza elverişli değilse alınabilir. İnternette çok fazla yorum görmüştüm bu mama ile ilgili senelerce kullanan insanlar var. Alternatif olarak obivanda önerebilirim 1kg lık paketlerde gerçek et var 10 kg’lık paketlerde tavuk,et,balık proteini kullanılmış. M a r ka mama sitesinden bakabilirsiniz