Kedim Peşimden Ayrılmıyor.

Mayask

Başlıkta da dediğim gibi peşimden ayrılmıyor, yanlış anlaşılma olmasın çok hoşuma gidiyor ama sanki mecburmuş gibi davranıyor.. yanındayken uyuyor, yanından kalktığım anda o da uyanıp peşimden geliyor. Hiç derin uyuduğuna denk gelmedim. Sürekli kuş uykusunda ne kadar dikkatli hareket etsem de mutlaka yanından kalktığım an uyanıp peşimden geliyor sebebi ne olabilir ?

4 CEVAP

Mayask

Artık hayvana üzülüyorum benim yüzümden uyuyamıyor diye kımıldamadan oturmaya çalışıyorum. Bende çalışıyorum sabah evden cıkıyorum akşama kadar yokum acaba gidicem mi zannediyor. Ondan mı rahat uyuyamıyor bilemedim.

Mayask

Sanırım öyle, hiç kıyamıyorum.. ben kımıldamadan oturmaya devam 😂

esrab34

Ya benimki de böyle işten gelince çok miyavlıyor ve illa tv falan izlerken ya da gece gelip temas edip yatmak istiyor:) ben çözüm bulamadım

Cennet29

Kıyamam ya sizi seviyo ve siz evde oldugunuz sürede hep sizinle olmaya çalışıyo gideceğinizi bildiği için 🥺 ay bu hayvanların saf sevgisini hak edecek naptık 😆