Çiş Yaparken Zorlanma...

Kedi üriner sorunlarında elma sirkesi kullanan oldu mu? Herşeyi deneyip bu yöntemle kurtulan kediler okuyorum var mı bir tecrübeniz, veya başka bildiğiniz yöntemler var mı?

3 CEVAP

Sirke derken doğal ev yapımı elma sirkesi olacakmış tabi...

Cennet29

Bence uygulamayın ztn doğruluğundan da şüphe edilecek bi yöntem.

byzkpln

Üriner sistem hastalıklarında genelde kızılcık suyunu duymuştum. Üriner mamaların içinde bile kızılcık suyu olduğunu biliyorum. Biz insanlarda faydası olduğu gibi kedilerde de faydası olduğunu biliyordum. Ama elma sirkesi ilk defa duydum. Kediler keskin kokulu asidik sıvılardan nefret eder elma sirkesini asla içmez zorla içirseniz dahi kusarlar. Kristal oluşu içinse kızılcık suyu öneririm. Soru arama kısmına yazarsanız oradaki geçmiş sorularda görebilirsiniz