Kedilerin Kaçtığı Kokular

aysegulkrgz

Merhaba eve yeni koltuk aldım kedim biraz hırçın.
Koltuğu tırmalamaması için ne yapabilirim ve sevmedi ya da onu uzaklaştıracak ne gibi kokular sürebilirim şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

2 CEVAP

sonyak

Kedin hırçın ise limon vb kokular onu daha da kızdıracaktır. Koltuğu tırmalamaya kalkınca sesini yükselterek hayır diyebilirsin eğer uyarsa ödüllendir. Kediler eğitilebilir canlılar. Eğer görüntüsü önemli olmayacaksa koltuğun üzerine koltuk örtüsü ört tırmalayamaz.

HaydutveNazli

Valla kaciramayabilirsiniz koltuk ortusu kullanmak gerekiyor