Kedi Sineklik Hangisi Dayanıklı

Fistik23

Yaz geldi pencelere sineklik yapmayı düşünüyorum geçen sene pettül fiber kullandık ama çok çabuk yıprandı ve kedim yırtmayı başardı alüminyum yapmayı düşündüm ama onuda yırtar diye vazgeçtim çelik yapmayı düşünüyorum incesinden vardı hep kalın olsun dedim kalınını buldum ama eğilip bükülmüyor sertti sinekliğe nasıl takacağımı düşündüm vazgeçtim sizin bir öneriniz varmı takabilirmiyim alıyımı kalın olanı sineklik profili onlar için ayrı mı oluyor yoksa tek tip sineklik profili mi var bilgisi olan var mı bu arada bu filedende korkuyorum her yerden geçiyor bu araları dar olsa bile yırtabilir diye düşünüyorum onun için çok çok sağlam bir şey olsun yoksa kafam evde kalıyor

17 CEVAP

blue_hpood

https://www.suzionline.com/kedi/kedi-filesi-kedi-sinekligi-nasil-yapilir/

benim gibi gidip hırdavatçıdan balık ağı alın o zaman, düz sinekliğe monte ettirip yine cama monte ettirebilirsiniz. denizde balık avlanıyor o tip ağlarla. ben bir-iki sene balkonda kullandım, bana mısın demedi, makasla bile keserken zorlanıyor insan. çözümsüz bir sorun gibi daralmanıza gerek yok. link bıraktım, insagramdan da bakabilirsiniz. dediğim gibi en kötü bildiğiniz yeşil kümes telini sineklikle monte ettirirsiniz, olur biter. siz bile o çelik tele zarar veremezsiniz.

Fistik23

Darlamıyorum yanlış anladınız nasıl monte edildiğini sordum sadece teşekkür ederim