Kedi Sineklik Hangisi Dayanıklı

Fistik23

Yaz geldi pencelere sineklik yapmayı düşünüyorum geçen sene pettül fiber kullandık ama çok çabuk yıprandı ve kedim yırtmayı başardı alüminyum yapmayı düşündüm ama onuda yırtar diye vazgeçtim çelik yapmayı düşünüyorum incesinden vardı hep kalın olsun dedim kalınını buldum ama eğilip bükülmüyor sertti sinekliğe nasıl takacağımı düşündüm vazgeçtim sizin bir öneriniz varmı takabilirmiyim alıyımı kalın olanı sineklik profili onlar için ayrı mı oluyor yoksa tek tip sineklik profili mi var bilgisi olan var mı bu arada bu filedende korkuyorum her yerden geçiyor bu araları dar olsa bile yırtabilir diye düşünüyorum onun için çok çok sağlam bir şey olsun yoksa kafam evde kalıyor

17 CEVAP

blue_hpood

suzionline instagram ve web sayfasına mutlaka göz atın. ben hırdavatçıdan kalın yeşil kümes teli aldım, sineklik yaptırdım, teli monte ettirip hepsini cama monte ettirdim. camı silemiyorum sadece ama umrumda değil. kiracıyım, çıkarken pimapenciye yaptıracağım. silikonla dolduruyorlar. balkon için de yine hırdavatçıdan balık ağı almıştım, aşırı dayanıklı bir şeydi, her yerden montelettirmiştim. siz kendinize uygunu seçebilirsiniz.

Fistik23

Kaçar bunlardan

blue_hpood

ben kalın yeşil metal kümes telini sinekliğe monte ettirip hepsini cama monte ettirdim. ben de izmirdeyim, burada da acayip böcek var, bu şekilde hiçbir sorun olmadı. sadece camı silemiyorum ama 1 sene falan olmasına rağmen öyle pek kirlenmedi. temizlik takıntınız yoksa en güzeli bu. başka güzel yöntemlerde var, attığım siteye mutlaka bakın. hangi ildesiniz bilemiyorum ama küçük bir ilçede değilseniz çok fazla seçenek var. ya da benim gibi cama çaktırıp geçebilirsiniz.

Fistik23

Bu yeşil teli biliyorum işte sinekliği bir tarsfı bu diğer tarafı normal sineklik yapmak gibi bir fikir var aklımda

Fistik23

Kimjeon fileye güvenemiyorum yırtamaz dedikleri en kaliteli pet tülü yırttı

Fistik23

Nasıl monte edilmiş ön tarafın görselinide atarmısınız

Fistik23

Kümes teli düşündüm ama böcük sinek surununuz var evin içine doluyorlar sarı renkte kabuğu sert olan böcük türü özellikle bugduy böceği diyorlar adına nasıl bit şey yapacağımı kestiremedim bir tarafı sinek teli diğer tarafı kümes teli yapsam olur mu acaba yada direk çelik kalın tel yapsam teknik yardıma ihtiyacım var buradakiler plastik sineklik yapıp geçiyorlar bir şeyden anlamıyorlar

Fistik23

Normel böcek sorun değilde şu sarı olan sorun kabuğu aşırı sert yani yemeye kalksa ya boğulur yada dişi kırılır üstüne basıyoruz ölmüyorlar bir şeye toplayıp dışarıya atıyoruz yoksa sineği şunu bunu avlıyor zaten

Fistik23

Kilis'teyim küçük bir şehir

Minminik

instagramda fileciye yaptırdım balkonfilesi hesabına aralıklar çok büyük ilk başta problem yaşamadık ama sonra kafasını filenin arasına sokmayı öğrendi ve çıkartamadı, file pişmanlıktır en güzeli tavuk kümesleri için olan yeşil renk olanlar içi metal dışı plastik.
suzionline sitesinde yapımı var

KimJeongguk

Attığım siteden aşağı inin evcil hayvan için olanını alacaksınız diğerinden zaten kolaylıkla kaçar. Isırmaya dayanıklıdır kopma yapmaz winblock fileleri.

blue_hpood

görsel paylaşıyorum. düz sineklik ve kümes teli, pimapene monteli şekilde. suzionline sitesini de önerdim. karar sizin.
https://share.icloud.com/photos/024e8ehh0Q9e1H9ePkBNiTO8g

Midnightoil

ht tps: / /www.*********.com/sine ksiz/evcil-hayvan-kedi- kopek-teli-tulu-100-cm-genislik-yirtilmaz-curumez-5-yil-dayanikli-p-302935853?boutiqueId=61&merchantId=575650

Bu ürünü 2 yıl evvel kayar balkon kapı sinekliğimize taktık kesinlikle harika bir icat, ne tırmanabiliyor ne yırtabiliyor. Ne kadar önersem az.

Midnightoil

t r e n d y o l siteyi sansürlemiş