Kalp İçin Cidden Faydalı Mı

stellabennett

görseldeki ürünü kullanan var mı kalp sağlığı için cidden işe yarıyor mu yoksa boşa kullanmamak mı gerekir bu arada kedimin kalbinde bir şey yok ama cinsi kalp sorunlarına yatkın olduğu için merak ettim iyi bir takviye olur mu diye

8 CEVAP

CalicoMia

Eğer içeriğinde cidden taurin varsa evet kalp için iyi birşey. Taurin kalp kaslarının gelişmesini sağlayan bir proteindir.

MiaMavi

Merhaba , kedoşum herhangi bir kalp sorunu yok , zaten olduktan sonra bu ürünler de çare olmuyor. Taurin hem kalp hem de göz sağlığı için gerekli ve coğu mama da taurin ya yok ya da yeterli değil . Ben de kullanıyorum kedoşuma bu ürünü.

MiaMavi

Gimcat’e sordum tavru kedilerde 7. Ayda başlayın dedi bunu da söyleyeyim .

stellabennett

@CalicoMia teşekkürler

stellabennett

@MiaMavi siz ne zamandır kullanıyorsunuz

stellabennett

@MiaMavi bir de kediniz kaç aylık benimki 1 buçuk yaşında

MiaMavi

Kedim 1 yaşına girmek üzere , bir bucuk aydır kullanıyorum . Gözlerinde akıntı vardı azaldığını fark ettim . Taurin ile ilgili araştırma yapmışsanız zaten ne kadar gerekli oldugunu biliyorsunuzdur .

stellabennett

@MiaMavi tamamdır teşekkürler