Tahıllı Ve Tahılsız Mama Önerileriniz

mehtapkaplan

Merhaba dostlar.

Kedi oğluşumu kısırlaştırdığım yerdeki veteriner doktor çok bilgili ve çoğu kişi tarafından memnun kalınan doktor.
Karşı bina altında olan veterinerede aşılar için gidiyorum yol mesafesi çok olmasın diye.

İki doktorda mama konusunda farklı görüşlerde. Bitanesi tahılsız acana gibi mamalar çok iyi derken

Kısırlaştırdıgım doktor tahılsız mamaları önermekte.

Acana pasifica var şuan onu kullanıyoruz bi sorun yok ölçülü veriyorum. Ama scottish bir kediye hangisi daha iyi gider çözemedim. Sizin deneyimlerinden faydalanmak isterim.

2 CEVAP

KimJeongguk

Kediniz erkek bir kedi ve üstelik kısır. Kullandığınız mamamın toplam protein oranı çok önemli yüksek protein kısır kedilerin böbreklerini bitirebiliyor. Özellikle kısır erkek kedilerde idrar yolu sorunları yaşatabiliyor. Yarı tahıllı yada bazı mamaların tahılsız olanını kullanabilirsiniz. Bence kullandığınız mama tahılsız olmasına rağmen protein oranı dengeli memnunsanız bu mamadan devam edebilirsiniz. Mama biraz tahıllı olsun dersenizde N&D'nin yarı tahıllı olanlarını öneririm.

mehtapkaplan

Teşekkür ederim canım