Kedim Grip Oldu

aoeo10

Kedim son günlerde hep hapşırıyordu bugün de ciddi bir burun akıntısı başladı ve gözleri sulandı tavuk çorbası yaptık ama hiç içmedi elle tavuk verdik onu afiyetle yedi
Hastalığın daha hızlı geçmesi için başka ne yapmalıyız

Veterinere götüremiyorum çünkü buradaki veteriner sadece muayene için 150 tl istiyor...

2 CEVAP

Zeynepnurk

Büyük ihtimalle kedin üşüttü havalardan dolayı kedini sıcak tutmaya çalış uyurken üstünü kalın bi peluşla ört yiyecek olarak haşlanmış tuzsuz yumurta ver yoğurt ver oda sıcaklığında vitamin protein olduğu için beslensin düzelsin hemen

Roza23

Benim kedim de aynı durumda ve kusma ishal de var ek olarak. Bugun bi veterinere gittim normalde fiyatlar dedigin gibi ama ben işsiz oldugu mu ve durumu anlattım. Yardimci oldular ellerinden geldiği kadarıyla. Iğne yaptılar ve en azindan mama yedi ve kusması durdu. Bence baska hekim bulup durumu anlatin siz de