Erkek Kedi Kısırlaştırma Sonrasi

MsBidik

Arkadaşlar kedim 7 kilo bir erkek kedi, 1 hafta oldu neredeyse kisirlastirali ancak şiş durması normal mi yani eski hali gibi durması normal mi. Yeme icmesinde tuvaletinde bir problem yok

6 CEVAP

Pamres

Son durum ne oldu hocam? Cevap verince bu yorumu beğenin haberim olsun

KimJeongguk

Antibiyotik verildimi size kediye yutturmanız için yada gelin iğnesini yapalım dediler mi?

HaydutveNazli

Fotografi veterinere atip sorun bence kendi yaptiklari is sonucta, benim disi kediminde karni inanilmaz sismisti veteriner odem oldugunu soyledi, sonra kendiliginden gecti. Erkek kedimde hic sisme yoktu pek normal durmuyor

Fistik23

Hiç normal değil hemen vet götürün

byzkpln

Kesinlikle normal değil. 1 haftayı bırakın operasyondan 3 gün sonra neredeyse iyileşmiş oluyor küçülüyor. Bence veterinere götürün. Tuvaletinden sonra bi ihtimal enfeksiyon kapma durumları olabiliyor. Tedbiri elden bırakmamak lazım

MsBidik

Veterinere sordum bazı kedilerde ponponlari kuculuyormus bazılarında eskisi kadar olmasa da sisik kalabilirmis normalmiş. Onun dışında kedimizi 1.5 ay sonra başka bir veteriner ihmali yüzünden kaybettik.